TANIE UBEZPIECZENIE
MAJĄTKOWE KRAKÓW

Oferujemy tanie ubezpieczenie majątkowe. Nasza agencja od ponad 25 lat specjalizuje się w tego typu ubezpieczeniach. Przez ten czas zdobyliśmy pozycję jednego z liderów rynku w Krakowie, na polu usług związanych z ubezpieczeniami majątkowymi, w tym: domu, gospodarstw, garaży czy komórek lokatorskich.

Podczas obliczania taniej polisy ubezpieczeniowej nasz doradca przedstawi warunki, którymi należy kierować się przy wyborze taniego ubezpieczenia majątkowego. W związku z rosnącym zainteresowaniem ubezpieczeń domu i mieszkania warto skorzystać z wiedzy naszego doradcy. Tanie ubezpieczenia majątkowe Kraków to nasza specjalność.

Nasza agencja ubezpieczeniowa znajduje się w Krakowie. Zajmujemy się takimi produktami jak tanie ubezpieczenia majątkowe. Sprawdź naszą ofertę pod telefonem 12-648-41-29

TANIE UBEZPIECZENIE
KOMUNIKACYJNE KRAKÓW

Jeśli szukasz takich usług jak: tanie ubezpieczenia komunikacyjne, czy tanie ubezpieczenia oc, ac, NNW, skontaktuj się z naszym agentem ubezpieczeniowym w celu przedstawienia najtańszej polisy ubezpieczeniowej w Krakowie. Telefon do naszego biura 12-648-41-29

Nasza agencja ubezpieczeniowa znajduje się w Krakowie. Oferujemy tanie ubezpieczenie komunikacyjne i kompleksową obsługę w zakresie wybranej oferty ubezpieczeniowej. Proponowana polisa ubezpieczenia komunikacyjnego z naszej agencji to gwarancja wyboru najlepszej oferty przygotowanej indywidualnie dla Ciebie. Nasz zespół ubezpieczy Twój samochód, motocykl, skuter, jacht, naczepę i wiele innych produktów związanych z komunikacją.

Oferujemy wyłącznie tanie ubezpieczenie komunikacyjne Kraków, wyłącznie sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych, gwarantując wysoką jakość zawieranych polis.

TANIE UBEZPIECZENIE
FIRMY KRAKÓW

Prowadząc biznes zadbaj o dopasowane i tanie ubezpieczenie firmy, zarówno w zakresie jej majątku, ale również zdrowia i życia pracowników.

Specjalizujemy się w ubezpieczeniach firmowych. Nie zależnie od wielkości firmy, czy zakresu świadczonych usług, bądź oferowanych produktów. Tanie ubezpieczenia firm to wizytówka naszej placówki. Dopasujemy zakres ochrony do rodzaju Twojej działalności. Tanie ubezpieczenia Kraków – Baumann & Świerczek.

Tanie ubezpieczenie dla firm produkcyjnych, usługowych czy handlowych. Polisa będzie chronić majątek Twojej firmy od różnych ryzyk, odpowiedzialności cywilnej, mienia w transporcie krajowym, oraz usługi assistance. Dobre i tanie ubezpieczenie Kraków.

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach 12-648-41-29.

TANIE UBEZPIECZENIE
NA ŻYCIE KRAKÓW

Przy wciąż coraz szybszym tempie życia warto skorzystać z dobrego, a przy tym taniego ubezpieczenia na życie, które zagwarantuje Tobie i bliskim poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Tanie ubezpieczenie na życie możesz nabyć niewielkim nakładem i zdecydować się na polisę, która będzie chronić Ciebie i Twoich najbliższych.

Polisa ubezpieczenia na życie może być tania, pod warunkiem dobrze wybranej i skrojonej na miarę potrzeb polisy. Dobrze przygotowane ubezpieczenie na życie zapewnia wypłatę odszkodowania w sytuacji gdy szczególnie potrzebujemy finansowego wsparcia. Tanie ubezpieczenia Kraków – Baumann & Świerczek.

Kompleksowe przygotowanie polisy zawsze następuje po omówieniu indywidualnych potrzeb w zakresie ubezpieczenia życia i zdrowia. W naszej agencji oferujemy kompleksową obsługę polisy na życie, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny skrojonej na miarę Twoich potrzeb.

Indywidualna polisa na życie dla Ciebie 12-648-41-29 !

TANIE UBEZPIECZENIE
ZAWODOWE KRAKÓW

Dobrze przygotowane i tanie ubezpieczenie zawodowe to gwarancja, która chroni Twój biznes, przed konsekwencjami popełnianych błędów w związku z wykonywaniem czynności zawodowych przy realizacji kontraktów.

Oferowane przez nas kompleksowe i tanie ubezpieczenia zawodowe Kraków obejmują zarówno podstawowy zakres ochrony, jak również masz możliwość rozszerzenia polisy o klauzulę dopasowaną do specyfiki danej grupy zawodowej oraz o OC pracodawcy. Tanie ubezpieczenia Kraków – Baumann & Świerczek.

Składka ubezpieczenia zawodowego obliczana jest w zależności od wysokości sumy ubezpieczenia oraz ewentualnych dodatkowych umów. Jako agencja ubezpieczeniowa posiadamy w swojej ofercie kilka towarzystw ubezpieczeniowych, z których pomożemy wybrać najlepsze i tanie ubezpieczenie zawodowe dla Ciebie. Nasze biuro mieści się w miejscowości Kraków. Zadzwoń do nas 12-648-41-29.
 

TANIE UBEZPIECZENIE
ROLNE KRAKÓW

Ubezpieczenie rolne, a więc pakiet polisy obejmującej ubezpieczeni całego gospodarstwa rolnego to pakiet ubezpieczeń obowiązkowych i dobrowolnych dla osób fizycznych (rolników) posiadających gospodarstwo rolne.

Ubezpieczenie rolne przeznaczone jest szczególnie dla rolników, którym zależy na kompleksowej, jednej polisie, obejmującej, ubezpieczenie wszystkich budynków, mienia ruchomego, zwierząt, pojazdów wolnobieżnych, a także odpowiedzialności cywilnej związanej z posiadaniem gospodarstwa rolnego.

Obowiązkowe ubezpieczenie rolne (OC rolnika) chroni Cię tylko od szkód związanych posiadaniem gospodarstwa rolnego, dlatego warto rozszerzyć zakres, dbając o bezpieczeństwo swoje i bliskich przebywających wokół gospodarstwa rolnego. Jeśli szukasz takiej usługi jak tanie ubezpieczenie rolne, zadzwoń do nas 12-648-41-29 !

TANIE UBEZPIECZENIE
NNW KRAKÓW

W związku ze wzmożoną aktywnością dzieci w szkole większym dostępem do nowoczesnych i niebezpiecznych form spędzania czasu, rekomendujemy skorzystać z indywidualnego ubezpieczenia NNW. Nasz doradca doradzi tanie ubezpieczenie nnw szkolne w celu dobrania najkorzystniejszego pakietu.

Zespół doradców naszej agencji ubezpieczeniowej gwarantuje przygotowanie taniej polisy ubezpieczeniowej NNW, która zapewni wsparcie finansowe i pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku. Tanie ubezpieczenie NNW działa całą dobę, w Polsce i za granicą. Tanie ubezpieczenia Kraków – Baumann & Świerczek.

Możesz dobrowolnie decydować jaki ma być zakres wybranego ubezpieczenia NNW dla Twojego dziecka. Pakiet ubezpieczenia NNW dla ucznia w całości może zastąpić każde grupowe ubezpieczenie oferowane przez szkołę. Szeroki zakres ubezpieczenia dziecka oraz możliwość dostosowania ochrony do Twoich potrzeb znajdziesz w naszym biurze w Krakowie 12-648-41-29 !

TANIE UBEZPIECZENIE
TURYSTYCZNE KRAKÓW

Jeśli planujesz urlop. podróż, wakacje, czy weekendowy wypad za miasto, skorzystaj z oferowanego przez nas produktu jakim jest tanie ubezpieczenie turystyczne, zwane inaczej ubezpieczeniem podróży.

Zapewne marzysz o wakacjach podczas, których możesz bez ograniczeń korzystać z wolnego czasu nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. W naszej agencji ubezpieczeniowej zajmiemy się przygotowaniem dla Ciebie dobrego i taniego ubezpieczenia turystycznego, aby w sytuacji skutków niepożądanych zdarzeń mieć zawsze pewność i poczucie bezpieczeństwa. Tanie ubezpieczenie turystyczne to nasza specjalność.
 
Skontaktuj się z naszym biurem w Krakowie 12-648-41-29 !

Ubezpieczenia & Finanse

P. Baumann – P. Świerczek

os. Kombatantów 6, 31-630 Kraków

ubezpieczenia.finanse@wp.pl

Serwis Ubezpieczamywas.pl ubezpieczenia kraków wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.