Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie AC

Ubezpieczenie auta

Ubezpieczenie komunikacyjne Kraków

Jeśli jesteś na etapie poszukiwania taniego ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC, to koniecznie odwiedź nasze biuro, które oferuje ubezpieczenia na korzystnych warunkach. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach samochodów osobowych, motocykli, aut dostawczych, maszyn rolniczych oraz wielu innych typów pojazdów. Poza obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym OC kierowcy, oferujemy również ubezpieczenia AC (autocasco), jak i autoassistance, zieloną kartę czy ubezpieczenia NNW.

Skontaktuj się z naszym Biurem Ubezpieczeń w Krakowie. Gwarantujemy, że doradca przygotuje dla Ciebie skrojoną wedle potrzeb indywidualną kalkulację ubezpieczenia komunikacyjnego OC i AC. Zadzwoń pod 12-648-41-29 lub odwiedź nas osobiście,

Gwarantujemy, że ubezpieczenie komunikacyjne będzie dobrane tak, aby spełniało optymalne założenia ochrony Twojego pojazdu.

1345
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
1
ZLIKWIDOWANYCH SZKÓD
2222
PODPISANYCH POLIS
1 %
POZYTYWNYCH OPINII

Ubezpieczenia & Finanse

P. Baumann – P. Świerczek

os. Kombatantów 6, 31-630 Kraków

ubezpieczenia.finanse@wp.pl

Serwis Ubezpieczamywas.pl ubezpieczenia kraków wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.