Ubezpieczenia NNW szkolne

Ubezpieczenie dla dzieci i młodzieży

Ubezpieczenie NNW przedszkolaka

Ubezpieczenie dziecka

Ubezpieczenie NNW szkolne Kraków

Jeśli rodzicem, opiekunem, czy zarządzasz placówką oświaty i szukasz dobrego i taniego ubezpieczenia NNW szkolnego? Koniecznie skontaktuj się z naszą agencją ubezpieczeniową z Krakowa i zapytaj o skrojoną na Twoje potrzeby ofertę ubezpieczenia szkolnego i ubezpieczenia NNW. Ubezpieczenie obejmuje w swoich warunkach ochronę: złamań, uszczerbku na zdrowiu, zachorowań, pogryzień, poparzeń. Kompleksowe ubezpieczenie NNW szkolne daje gwarancję pomocy w razie  nieszczęśliwego wypadku przedszkolaka bądź ucznia. Ubezpieczenia NNW szkolne Kraków to nasza specjalność.
 

Skontaktuj się z naszym Biurem Ubezpieczeń w Krakowie. Gwarantujemy, że doradca przygotuje dla Ciebie skrojoną wedle potrzeb indywidualną kalkulację ubezpieczenia NNW szkolnego. Zadzwoń pod 12-648-41-29 lub odwiedź nas osobiście. Ubezpieczenia os. Kombatantów 6 Kraków.

Gwarantujemy, że ubezpieczenie nnw szkolne będzie dobrane tak, aby spełniało optymalne założenia ochrony Twoich najbliższych.

1345
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
1
ZLIKWIDOWANYCH SZKÓD
2222
PODPISANYCH POLIS
1 %
POZYTYWNYCH OPINII

Ubezpieczenia & Finanse

P. Baumann – P. Świerczek

os. Kombatantów 6, 31-630 Kraków

ubezpieczenia.finanse@wp.pl

Serwis Ubezpieczamywas.pl ubezpieczenia kraków wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.